BIP Dębowa Kłoda

Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”?>

Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców obszaru Gminy Dębowa Kłoda do udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

Zadanie konkursowe to przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przedstawienie ciekawych historii, wypraw i przygód oraz podzielenie się wiedzą na temat życia ryb, ciekawostkami, np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną.

Zachęcamy do przedstawienia historii, przygód, spotkań lub pasji związanych z rybami, rybactwem, wędkarstwem, obserwacją ich środowiska naturalnego i ciekawostkami z życia ryb.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

  1. pierwsza: dzieci w wieku 7-11 lat
  2. druga: dzieci w wieku 12-15 lat

Zgłoszenia prac do konkursu można dokonać za pomocą poczty:

  1. elektronicznej na adres e-mailowy Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie: rolnictwo@lubelskie.pl, podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Złap rybkę”,
  2. lub tradycyjnej na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

Zgłoszenie prac do konkursu należy przesłać w terminie do dnia 18 czerwca 2021 roku, natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 5 lipca br.

Organizatorem konkursu jest Województwo Lubelskie, wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie,
tel. 81 44 16 532

do-pobraniaDO POBRANIA

Regulamin Konkursu dla dzieci „Złap rybkę”

Załącznik nr 1 do regulaminu Konkursu dla dzieci „Złap rybkę”

Załącznik nr 2 do regulaminu Konkursu dla dzieci „Złap rybkę”