BIP Dębowa Kłoda

Smakuj Lubelskie i nakręć film!?>

Smakuj Lubelskie i nakręć film!

Druga już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Lubelskie. Smakuj życie!” na najlepszy film promujący region lubelski.

Na rowerze, kajakiem, konno a może pieszo? Nieważne jak smakujesz lubelskie. Podejmij wyzwanie i stwórz swoją unikalną opowieść, która zainspiruje do odwiedzenia regionu lubelskiego i będzie nawiązywać do hasła: „Lubelskie. Smakuj życie!”.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do smakowania Lubelskiego i nakręcenia filmu z podróży po regionie. Lubelskie to niezliczona ilość szlaków lokalnych, które przechodzą przez najpiękniejsze miejsca naszego regionu – 2 parki narodowe: Poleski oraz Roztoczański, 17 parków krajobrazowych w tym Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, które obejmuje 68 jezior, Puszczę Solską z Lasami Janowskimi – stanowiące jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce czy Kazimierski Park Krajobrazowy z niezwykle gęstą siecią wąwozów i głębocznic lessowych.

Kto może wziąć udział w konkursie?

 Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich twórców: amatorów, profesjonalistów i miłośników filmu, bez ograniczeń wiekowych (osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców/opiekunów). Nagrodzone Filmy będziemy wykorzystywać do promocji Regionu Lubelskiego w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy do zgłaszania filmów wykonanych techniką cyfrową (kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem).

Szczegółowe informacje na stronie internetowej:

https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/smakuj-lubelskie-i-nakrec-film/