BIP Dębowa Kłoda

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Dębowej Kłodzie znalazła się na liście laureatów konkursu OSEwyzwanie?>

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Dębowej Kłodzie znalazła się na liście laureatów konkursu OSEwyzwanie

Organizatorem konkursu była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie w ramach realizacji projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Do konkursu zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski.

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród, a podstawą do ich przyznania była liczba punktów, które zdobyła szkoła zgłaszająca się do konkursu. Jednym z zadań konkursowych było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej SmartSzkołę. Naszą szkołę reprezentowała praca Zosi Szyszkowskiej z klasy V, która wykonała makietę pokazującą edukację cyfrową i inteligentną szkołę przyszłości, wykorzystującą szybki i bezpieczny Internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką.

Nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia multimedialna, która będzie wsparciem przy prowadzeniu lekcji i korzystaniu z internetowych zasobów edukacyjnych.

Przyznana nagroda będzie przekazywana do szkoły w bieżącym roku szkolnym 2019/20.

Dzięki udziałowi w konkursie otrzymamy także dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu.

Lista laureatów dostępna jest pod linkiem: //granty.pl/26734/?fbclid=IwAR1siJUMNdcjtuhMwbb6LHKRPzzJc7oPKe1fkMinQrTlgnRTlDd4nrCAvtg