BIP Dębowa Kłoda

Webinarium online-sekretu produktów pszczelich i apiterapii?>

Webinarium online-sekretu produktów pszczelich i apiterapii

„Nie od dziś wiadomo, że miód działa jak naturalny antybiotyk. Jest wysokoenergetyczny i podnosi odporność organizmu, jest wspaniałą odżywką dla osób osłabionych. Nasz organizm szybko go wchłania. Ale czy na pewno wiemy o nim to, co powinniśmy wiedzieć?”
Polski Związek Pszczelarski w ramach akcji promującej produkty pszczele (zadanie finansowane z Funduszu Promocji Roślin Oleistych) zaprasza na bezpłatny wykład on-line pod nazwą „Sekrety produktów pszczelich i apiterapii”, który odbędzie się 20.02.2021 r. o godzinie 11:00. Zapraszamy!
Webinar jest dedykowany głównie konsumentom i osobom nieprzekonanym do spożywania produktów pszczelich. Celem jest podniesienie wiedzy na temat co zrobić, żeby miód nie tracił swoich właściwości, jak poszczególne rodzaje miodu wpływają na nasze zdrowie, co to jest pyłek kwiatowy, pierzga, propolis oraz mleczko pszczele, a także jak je stosować.
Film nagrany z wykładu zostanie później opublikowany na stronie internetowej Polskiego Związku Pszczelarskiego https://pzp.biz.pl/warto-wiedziec/ . Dzięki temu każdy będzie mógł go obejrzeć w dogodnym dla siebie terminie. 
Po obejrzeniu filmu zapraszamy do wypełnienia ankiety informacyjnej związanej z uzyskaną wiedzą na temat produktów pszczelich. Ankieta jest bezosobowa!