Zaproszenie Do Udziału W Kampanii Z Zakresu Edukacji Finansowej Global Money Week 2023 – Światowy Tydzień Pieniądza

Zaproszenie Do Udziału W Kampanii Z Zakresu Edukacji Finansowej Global Money Week 2023 – Światowy Tydzień Pieniądza
13
03
2023

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) ma przyjemność zaprosić szkoły na wszystkich etapach edukacyjnych, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki publiczne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) – Światowy Tydzień Pieniądza, której organizatorem jest Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju – OECD.

Najbliższa, 11 edycja Kampanii odbędzie się pomiędzy 20 a 26 marca 2023 r. pod hasłem: Plan your money, Plant your future (Zaplanuj swoje finanse i swoją przyszłość). Hasło ma zachęcić młodzież do patrzenia w przyszłość i poszerzenia swojej perspektywy w kwestiach społeczno-środowiskowych przy podejmowaniu decyzji finansowych.

Warunkiem uczestnictwa w Kampanii jest zaplanowanie i realizacja podczas GMW minimum jednego działania z zakresu edukacji finansowej w dowolnej formie dostosowanej do grupy wiekowej odbiorców. Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa w GMW dla szkół i placówek oświatowych wraz
elektronicznym formularzem zgłoszeniowym[1]) dostępne są na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego[2].

[1] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/formularze?articleId=81096&p_id=18

[2] https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week

Rejestracja na webinaria organizowane przez UKNF w ramach projektu edukacyjnego Centrum dla Uczestników Rynku – CEDUR podczas GMW odbywa się  wyłącznie poprzez elektroniczne formularze zgłoszeniowe dostępne przy informacjach szczegółowych nt. poszczególnych wydarzeń. Rejestracja na webinaria nie jest równoznaczna z dokonaniem zgłoszenia udziału w kampanii GMW. 

Poniżej w załączeniu szczegółowe informacje:

Autor: Gmina Dębowa Kłoda
Powrót
{$static.static_content} {if !empty({$static.files})} {$static.files} {/if}