"Czyste Powietrze" - spotkanie informacyjne.

"Czyste Powietrze" - spotkanie informacyjne.
26
06
2023

Wójt Gminy Dębowa Kłoda zaprasza mieszkańców Gminy Dębowa Kłoda zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 30 czerwca 2023 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie.

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych informacji dotyczących programu „Czyste Powietrze”, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także szeregu informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań podlegających dofinansowaniu.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Dębowa Kłoda uruchomiony został Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Funkcjonowanie ww. punktu ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Dębowa Kłoda wnioskowanie o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. Wyznaczone osoby obsługujące punkt udzielają informacji w kwestii programu, zakresu dotacji czy też wypełniania wniosku o dofinansowanie i wniosku o płatność.

 

Tel. kontaktowy: 833557023. 

Autor: Ewa Urban
Powrót
{$static.static_content} {if !empty({$static.files})} {$static.files} {/if}