Zaproszenie na Rodzinny Piknik Europejski

Zaproszenie na Rodzinny Piknik Europejski
27
06
2023

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski ma zaszczyt zaprosić do udziału w wydarzeniu pn. Rodzinny Piknik Europejski, które odbędzie się 8 lipca 2023 roku w Urzędowie (ul. Rynek przy Urzędzie Miejskim).

Organizowany piknik będzie wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji. Podczas rodzinnego pikniku europejskiego dostępne będą liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in. prezentacje lokalnych środowisk artystycznych, animacje z muzyką na scenie, występy artystów z Teatru Muzycznego w Lublinie, stoiska poświęcone wybranym krajom europejskim, konkursy wiedzy i quizy o Europie i Unii Europejskiej, animacje dla dzieci i zabawy związane z Unią Europejską, strefa warsztatów oraz strefa zdrowia.

Głównym celem pikniku jest zwiększenie widoczności efektów wdrażania polityki spójności w województwie lubelskim, a także kompleksowe przekazanie informacji o programie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. W ramach pikników przygotowane będą otwarte stoiska informacyjne, które umożliwią mieszkańcom łatwy dostęp do informacji na temat Funduszy Europejskich.

Ponadto, akcją towarzyszącą piknikowi będzie zbiórka na rzecz uchodźców z Ukrainy w ramach europejskiej solidarności z Narodem Ukraińskim.

Informacje na temat wydarzenia dostępne będą wkrótce na stronie www.funduszeUE.lubelskie.pl

plakat z informacjami

Autor: Ewa Urban
Powrót
{$static.static_content} {if !empty({$static.files})} {$static.files} {/if}