Zaproszenie na Rodzinny Piknik Europejski

Kawałek plakatu
27
06
2023

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski ma zaszczyt zaprosić do udziału w wydarzeniu pn. Rodzinny Piknik Europejski, które odbędzie się 8 lipca 2023 roku w Urzędowie (ul. Rynek przy Urzędzie Miejskim).

Organizowany piknik będzie wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji. Podczas rodzinnego pikniku europejskiego dostępne będą liczne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in. prezentacje lokalnych środowisk artystycznych, animacje z muzyką na scenie, występy artystów z Teatru Muzycznego w Lublinie, stoiska poświęcone wybranym krajom europejskim, konkursy wiedzy i quizy o Europie i Unii Europejskiej, animacje dla dzieci i zabawy związane z Unią Europejską, strefa warsztatów oraz strefa zdrowia.

Głównym celem pikniku jest zwiększenie widoczności efektów wdrażania polityki spójności w województwie lubelskim, a także kompleksowe przekazanie informacji o programie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. W ramach pikników przygotowane będą otwarte stoiska informacyjne, które umożliwią mieszkańcom łatwy dostęp do informacji na temat Funduszy Europejskich.

Ponadto, akcją towarzyszącą piknikowi będzie zbiórka na rzecz uchodźców z Ukrainy w ramach europejskiej solidarności z Narodem Ukraińskim.

Informacje na temat wydarzenia dostępne będą wkrótce na stronie www.funduszeUE.lubelskie.pl

plakat z informacjami

Autor: Ewa Urban
Powrót
Transmisja Sesja Rady Gminy online

Ikona Kamera

Gospodarowanie odpadami
Ikona worek na śmieci
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Ikona pomoc prawna
Dokumenty do pobrania
Ikona dokumenty
Odnawialne Źródła Energii

Ikona odnawialne źródła energii