Rozstrzygnięciu pierwszego konkursu ze środków Krajowego Planu Odbudowy na dofinansowanie budowy sieci dostępu do bardzo szybkiego internetu

Światłowód
30
10
2023

Centrum Projektów Polska Cyfrowa – jednostka podległa Ministerstwu Cyfryzacji – poinformowała o rozstrzygnięciu pierwszego konkursu ze środków Krajowego Planu Odbudowy na dofinansowanie budowy sieci dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarze obejmującym m.in. naszą gminę.

Podpisanie umowy o dofinansowanie planowane jest najpóźniej na przełomie października i listopada br., a projekty muszą się zakończyć najpóźniej do połowy 2026 roku.
Poniżej została załączona informacja o adresach, które zostaną objęte także projektami w naszej gminie.
Ponadto zostało przewidziane w umowach o dofinansowanie mechanizm uzupełniania projektów o adresy, które z różnych przyczyn nie znalazły się na załączonych listach, a są tzw. białymi plamami.
Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej https://internet.gov.pl, na której na bieżąco aktualizowane są informacje o usługach dostępu do internetu możliwych do świadczenia oraz planowanych do świadczenia – w tym dzięki realizacji projektów ze środków KPO – pod dowolnym adresem w Polsce.

 

Ikona xlsx Lisa adresów z Gminy Dębowa Kłoda, plik: Rozszerzenie: xlsx, Rozmiar: [ 230,42 kB ]

 

Autor: Ewa Urban
Powrót
Transmisja Sesja Rady Gminy online

Ikona Kamera

Gospodarowanie odpadami
Ikona worek na śmieci
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Ikona pomoc prawna
Dokumenty do pobrania
Ikona dokumenty
Odnawialne Źródła Energii

Ikona odnawialne źródła energii