WYSTAWA I TARGI ZOOLOGICZNE ZOOPARK

Kawałek plakatu
12
02
2024

Targi Lublin S.A. mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Państwa gminy do udziału w Lubelskiej Wystawie i Targach Zoologicznych ZOOPARK, która odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2024r.

ZOOPARK to wydarzenie dla całych rodzin. Jest poświęcony nie tylko prezentacji poszczególnych gatunków zwierząt, lecz także edukacji w obszarze różnorodności fauny i flory,  wzbudzeniu pasji hobbystycznej, a także wzbogaceniu wiedzy dotyczącej prawidłowego wychowania i pielęgnacji swoich pupili jak również kształtowaniu świadomości wśród najmłodszych, że opieka nad zwierzakami to odpowiedzialnie zadanie.

 

Zoopark to wydarzenie, które gromadzi entuzjastów, pasjonatów oraz wszystkich, którzy kochają zwierzęta. Można tu spotkać przeróżne gatunki zwierząt - zarówno zwierzęta krajowe, jak i egzotyczne, poznać ich zwyczaje, a także dowiedzieć się, jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację i żywienie swojego pupila. Swoją wiedzą podzielą się osoby specjalizujące się w dziedzinach takich jak behawiorystyka zwierząt, weterynaria czy ekologia. Podczas wydarzenia będzie także możliwość spędzenia aktywnego czasu w strefie edukacyjno-animacyjnej, a dodatkowo będzie można znaleźć wszystkie artykuły i akcesoria dla swojego zwierzaka. Wizyta na ZOOPARKu to także doskonały pomysł na spędzenia czasu wolnego z rodziną i tworzenie rodzinnych wspomnień.

 

Szczegóły na stronie >>> https://zoopark.targi.lublin.pl/pl/

Wydarzenie na FB >>> https://www.facebook.com/events/299297926422594

Bilety >>> https://bit.ly/bilety_zoo2024

Załączniki

Autor: Ewa Urban
Powrót
Transmisja Sesja Rady Gminy online

Ikona Kamera

Gospodarowanie odpadami
Ikona worek na śmieci
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Ikona pomoc prawna
Dokumenty do pobrania
Ikona dokumenty
Odnawialne Źródła Energii

Ikona odnawialne źródła energii