Spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze"

Spotkanie informacyjne w ramach programu "Czyste Powietrze"
14
06
2024

Wójt Gminy Dębowa Kłoda zaprasza mieszkańców Gminy Dębowa Kłoda zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 25 czerwca 2024 r. o godz. 9.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie.

Logo Funduszu Europejskiego na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko obok polskiej flagi z napisem

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych informacji dotyczących programu „Czyste Powietrze”, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także szeregu informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań podlegających dofinansowaniu.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Dębowa Kłoda funkcjonuje Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Ma on na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Dębowa Kłoda wnioskowanie o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. Wyznaczone osoby obsługujące punkt udzielają informacji w kwestii programu, zakresu dotacji czy teżwypełniania wniosku o dofinansowanie i wniosku o płatność.

Autor: Ewa Urban
Powrót
Transmisja Sesja Rady Gminy online

Ikona Kamera

Gospodarowanie odpadami
Ikona worek na śmieci
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Ikona pomoc prawna
Dokumenty do pobrania
Ikona dokumenty
Odnawialne Źródła Energii

Ikona odnawialne źródła energii