Zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy na spotkanie
22
09
2023

Wójt Gminy Dębowa Kłoda zaprasza mieszkańców Gminy Dębowa Kłoda zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 27 września 2023 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie.


Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych informacji dotyczących programu „Czyste Powietrze”, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także szeregu informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań podlegających dofinansowaniu.

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Dębowa Kłoda funkcjonuje Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Ma on na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Dębowa Kłoda wnioskowanie o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. Wyznaczone osoby obsługujące punkt udzielają informacji w kwestii programu, zakresu dotacji czy też wypełniania wniosku o dofinansowanie i wniosku o płatność.

Autor: Ewa Urban
Powrót
{$static.static_content} {if !empty({$static.files})} {$static.files} {/if}