BIP Dębowa Kłoda

Marka Lubelskie i Ambasador Województwa Lubelskiego?>

Marka Lubelskie i Ambasador Województwa Lubelskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do XI edycji projektu Marka Lubelskie oraz XVIII edycji konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego”.Termin nadsyłania zgłoszeń zarówno na firmę Marka Lubelskie oraz Ambasadora Województwa Lubelskiego upływa 10 lutego 2017 roku. W tym roku Gala odbędzie się 25 lutego 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Marka Lubelskie to projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, który bazując na efekcie miejsca pochodzenia promuje lubelskie produkty i usługi. Realizowany jest od 2007 roku. Już ponad 48 przedsiębiorstw z Lubelskiego posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno z branży spożywczej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Do grona firm posiadających certyfikat Marka Lubelskie dołączają każdego roku kolejne prestiżowe przedsiębiorstwa z naszego regionu.

Tytuł „Ambasadora” przyznany zostanie osobie, instytucji i firmie, która w ostatnim czasie wniosła istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Laureaci wyłonieni zostaną przez Kapitułę, której przewodniczy Marszałek Województwa Lubelskiego.

Przystąpienie do programu Marka Lubelskie jest nieodpłatne. Przedsiębiorstwa wyrażające chęć przystąpienia do programu Marka Lubelskie mogą dokonać indywidualnego zgłoszenia swojej firmy.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.lubelskie.pl/?pid=454&mode=news&group=21&news=60257&p oraz www.marka.lubelskie.pl.