BIP Dębowa Kłoda

Sezon letni w Białce otwarty!?>

Sezon letni w Białce otwarty!

Uprzejmie informujemy, że sezon turystyczny w Białce rozpoczęty! Witamy wszystkich przybywających do miejscowości Białka nad Jezioro Bialskie.

Pragniemy poinformować, że staramy się jak najlepiej przyjąć Gości. Aktualne badania sanitarne wody nad Jeziorem Bialskim wykazały, iż nadaje się ona do kąpieli. Wyniki badań
są dostępne do wglądu w budynku „Harcerz”. Plaża nad jeziorem oraz infrastruktura towarzysząca
są już przygotowane. Na ul. Słonecznej oraz na budynku „Harcerz” zamontowany jest monitoring. Wszelkie odpady komunalne nad jeziorem są na bieżąco odbierane. Turystów prosimy o pozostawienie odpadów komunalnych we wskazanych miejscach (kosze na śmieci).

W dniu dzisiejszym tj. 29.06.2018r. rozpoczynamy prace związane z montażem kontenerów sanitarnych i przebieralni plażowych dofinansowanych w ramach PO RYBY na lata 2014-2020.
Z przyczyn technicznych 2 kontenery zostaną zamontowane w następnym tygodniu. Toalety zewnętrzne na obecną chwilę dostępne są przy budynku „Harcerz”.

Zapraszamy na pole kempingowe i namiotowe w miejscowości Białka nad Jeziorem Bialskim przy budynku „Harcerz”.

Nad Państwa bezpieczeństwem w miejscowości Białka dodatkowo czuwać będą funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Strażacy Gminy Dębowej Kłody.

Życzymy udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń w sezonie letnim. Wszelkich informacji i zgłoszeń można uzyskać pod całodobowym nr tel. 786111678 oraz u pracowników Urzędu Gminy Dębowa Kłoda.